De vuist wordt groter en sterker

De vuist wordt groter en sterker

Berichtdoor Piet » wo 28 sep 2005 20:09

De vuist wordt groter en sterker

Steeds meer gedupeerden sluiten zich aan bij belangenbehartigers en advocatenkantoren.
Bij het samenwerkingsverband van belangenbehartigers en advocaten zijn inmiddels ver in de 20.000 gedupeerden aangesloten.
Alleen al bij Leaseproces zijn dit er al 10.500.
Steeds meer gedupeerden gaan procederen en zetten zich af tegen de stichtingen Leaseverlies en Eegalease.
De steun voor deze stichtingen brokkelt steeds verder af.
Vorige week nog heeft het Samenwerkingsverband via een persbericht opgeroepen om het vertrouwen in de stichtingen Leaseverlies en Eegalease schriftelijk op te zeggen.
De voorbeeldbrief hiervoor is te vinden o.a. op deze website.
Stuur de brief z.s.m. op en voorkom hiermee dat de Duisenberg regeling eventueel bindend verklaard kan worden voor iedereen.
Het verzet hiertegen wordt steeds groter en het Samenwerkingsverband zal er alles aan doen om dit te voorkomen.
Er zal een uitgebreid bezwaarschrift worden ingediend namens de steeds groter wordende achterban van het Samenwerkingsverband als het verzoek door Leaseverlies daadwerkelijk wordt ingediend.
Iedereen moet de vrijheid hebben om zelf te bepalen om te procederen of de Duisenberg regeling te aanvaarden, Leaseverlies mag dit nooit voor ons bepalen
Steun ons in onze gezamenlijke strijd voor die vrijheid.
Het is dus van groot belang om je aan te sluiten bij één van de belangenbehartigers en ga procederen via één van de advocatenkantoren, vermeld op de diverse website’s, als je de Duisenberg regeling niets vindt voor jou .
Samen staan we sterk en samen kunnen wij Dexia weerstaan en het recht krijgen wat ons toekomt.
Zeg het vertrouwen in de stichtingen NU op!
Het zal deze stichtingen niet lukken om ons het recht om te procederen te ontnemen.

Groeten,
Piet
Laatst bijgewerkt door Piet op wo 28 sep 2005 23:46, in totaal 1 keer bewerkt.
Piet
 
Berichten: 1901
Geregistreerd: zo 28 aug 2005 0:26

Berichtdoor Elias » wo 28 sep 2005 22:37

Piet,

Er zal een uitgebreid bezwaarschrift worden ingediend namens de steeds groter wordende achterban van het Samenwerkingsverband.


Ik neem aan dat het hier gaat om inzending bij de behandelend rechter te Amsterdam, aangaande het verzoek voor toepassing Wcam door Dexia, SLV en Consumentenbond ?

Groet,
Elias.
Elias
 
Berichten: 214
Geregistreerd: ma 15 aug 2005 22:40

Berichtdoor Piet » wo 28 sep 2005 23:49

Hallo Elias,

Klopt, zodra het verzoek tot het bindend verklaren wordt ingediend door Leaseverlies dan zal hier bezwaar tegen gemaakt worden.
Ik heb de tekst iets aangepast om het duidelijker te maken.

Groeten,
Piet
Piet
 
Berichten: 1901
Geregistreerd: zo 28 aug 2005 0:26


Keer terug naar Dexia

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 11 gasten

cron